FCR1WSJT-52-560R
MFR.Part #
FCR1WSJT-52-560R
JLCPCB Part #
C1375876
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 560Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS