AA1210JR-074M3L
MFR.Part #
AA1210JR-074M3L
JLCPCB Part #
C2120265
Description
-55℃~+155℃ 150V 4.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS