AA1210JR-074K3L
MFR.Part #
AA1210JR-074K3L
JLCPCB Part #
C2120149
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS