SR0805JR-073K6L
MFR.Part #
SR0805JR-073K6L
JLCPCB Part #
C6234274
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS