AA1210JR-074R3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1210JR-074R3L
JLCPCB Part #
C5933790
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 4.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS