AF1210JR-074M3L
MFR.Part #
AF1210JR-074M3L
JLCPCB Part #
C4233723
Description
-55℃~+155℃ 4.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS