AA1206FR-0725R5L
MFR.Part #
AA1206FR-0725R5L
JLCPCB Part #
C2114472
Description
-55℃~+155℃ 200V 25.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS