RT0805FRE0747RL
MFR.Part #
RT0805FRE0747RL
JLCPCB Part #
C869466
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS