AF122-FR-072K2L
MFR.Part #
AF122-FR-072K2L
JLCPCB Part #
C1734266
Package
0402x2
Description
2 2.2kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS