AT1206BRD07300KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206BRD07300KL
JLCPCB Part #
C5555595
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS