AT0402DRE0764R9L
MFR.Part #
AT0402DRE0764R9L
JLCPCB Part #
C2111766
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS