TY6871VMJ205RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TY6871VMJ205RB
JLCPCB Part #
C399539
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
1.78A@100kHz 10000hrs@105℃ 13mm 20mm 35V 5mm 680uF ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS