TM4771EMF162RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TM4771EMF162RB
JLCPCB Part #
C399553
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1.223A@100kHz 10mm 16mm 25V 3000hrs@105℃ 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS