TY4771JMJ205RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TY4771JMJ205RB
JLCPCB Part #
C399542
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 13mm 20mm 470uF 5mm 63V 860mA@100kHz ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS