TM4771AME122RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TM4771AME122RB
JLCPCB Part #
C399053
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
10V 12mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS