SM4761HME072RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
SM4761HME072RB
JLCPCB Part #
C399172
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
1000hrs@105℃ 3.5mm 47uF 50V 7mm 8mm ±20% 插件,D8xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS