TP4761EMC117RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TP4761EMC117RB
JLCPCB Part #
C399073
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 25V 2mm 3000hrs@105℃ 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS