TM1061EMC112RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TM1061EMC112RB
JLCPCB Part #
C399072
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
10uF 11mm 2000hrs@105℃ 25V 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS