HP1582DMS452RB
MFR.Part #
HP1582DMS452RB
JLCPCB Part #
C406760
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 2000hrs@105℃ 200V 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS