HP2272WMS302RB
MFR.Part #
HP2272WMS302RB
JLCPCB Part #
C399180
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 30mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS