TM1071VMD112RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TM1071VMD112RB
JLCPCB Part #
C399556
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
100uF 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 35V 538mA@100kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS