RK3352GME122RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
RK3352GME122RB
JLCPCB Part #
C399036
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 2000hrs@105℃ 3.3uF 3.5mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS