HP3372WMS502RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
HP3372WMS502RB
JLCPCB Part #
C399181
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 450V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS