RK1091CMO322RB
MFR.Part #
RK1091CMO322RB
JLCPCB Part #
C398972
Package
Plugin,D18xL32mm
Description
10000uF 16V 18mm 2000hrs@105℃ 32mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS