XRRF7342-1R0M
MFR.Part #
XRRF7342-1R0M
JLCPCB Part #
C51913143
Package
SMD-4P,7.5x7.5mm
Description
1uH 35mΩ 5A ±20% SMD-4P,7.5x7.5mm Power Inductors ROHS