XRRH127-100M
MFR.Part #
XRRH127-100M
JLCPCB Part #
C5339629
Package
SMD,12x12mm
Description
10uH 22mΩ 5.4A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS