XRRH3D16-220M
MFR.Part #
XRRH3D16-220M
JLCPCB Part #
C5351551
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
22uH 350mA 430mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS