RDE20110S3V3
Extended
MFR.Part #
RDE20110S3V3
JLCPCB Part #
C7337420
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 15W 3.3V 3kV 4.5A 42V~176V 86% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS