PDQE10-Q24-S15-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PDQE10-Q24-S15-D
JLCPCB Part #
C6949644
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 667mA 87% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS