EPM25751V-15R-1R0S
MFR.Part #
EPM25751V-15R-1R0S
JLCPCB Part #
C6034099
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 15V 15W 18V~75V 1A 89.5% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS