EC2SBW-24S15N
MFR.Part #
EC2SBW-24S15N
JLCPCB Part #
C6238592
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 666mA 86% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS