JWE0648D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JWE0648D12
JLCPCB Part #
C5744241
Package
DIP-16
Description
1.5kV 12V 18V~75V 2 250mA 6W 87% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP-16 Isolated Power Modules ROHS