JWE0648S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JWE0648S12
JLCPCB Part #
C6212808
Package
DIP-16
Description
1 1.5kV 12V 18V~75V 500mA 6W 86% DIP-16 Isolated Power Modules ROHS