JTE0624D24
MFR.Part #
JTE0624D24
JLCPCB Part #
C5774844
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 125mA 2 24V 6W 82% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS