IHL0224D15
MFR.Part #
IHL0224D15
JLCPCB Part #
C5740807
Package
SIP,19.5x7.2mm
Description
15V 2 21.6V~26.4V 2W 5.2kV 66.7mA 82% SIP,19.5x7.2mm Isolated Power Modules ROHS