JHM1005S12
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JHM1005S12
Description
-40°C ~ 80°C 1 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 12.7mm) 10 W 12V 24-DIP Module, 7 Leads 4 kV 4.5V 833mA 85% 9V Isolation module Medical type OCP,OVP,SCP,UVLO Through hole - Power Module/Power Supply ROHS