IV2409SA
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IV2409SA
Description
-40°C ~ 85°C 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm) 1 1 W 112mA 21.6V 26.4V 3 kV 62368-1 7-SIP Module, 4 Leads 75% 9V ITE (Commercial) Isolation module Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS