LDU0516S350
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
LDU0516S350
JLCPCB Part #
C17298332
Package
DIP-5
Description
-40℃~+85℃ 1 2V~14V 350mA 7V~16V Analog、PWM Short Circuit Protection DIP-5 LED Drivers ROHS