JCE0348D24-H
Extended
MFR.Part #
JCE0348D24-H
JLCPCB Part #
C7212361
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
2 24V 36V~75V 63mA 79% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS