JCD0412D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCD0412D12
JLCPCB Part #
C5774151
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.6kV 12V 166mA 2 4W 78% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS