JCA1024S15
MFR.Part #
JCA1024S15
JLCPCB Part #
C6281211
Package
DIP,25.4x20.3mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 18V~36V 660mA 90% DIP,25.4x20.3mm Isolated Power Modules ROHS