ISM0124S15
MFR.Part #
ISM0124S15
JLCPCB Part #
C5741971
Package
SMD-6P,18.9x13.7mm
Description
1 15V 1W 21.6V~26.4V 4kV 68mA 80% SMD-6P,18.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS