JCK2024S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCK2024S12
JLCPCB Part #
C7291545
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.67A 1.6kV 12V 18V~36V 20W 91% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS