IVB0124S3V3
MFR.Part #
IVB0124S3V3
JLCPCB Part #
C5773000
Package
SIP,19.7x6mm
Description
1 1W 21.6V~26.4V 3.3V 303mA 3kV 75% SIP,19.7x6mm Isolated Power Modules ROHS