JTE0348D24
MFR.Part #
JTE0348D24
JLCPCB Part #
C5774836
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 18V~75V 2 24V 3W 63mA 79% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS