IHL0205S3V3
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IHL0205S3V3
JLCPCB Part #
C5772519
Package
SIP,19.5x7.2mm
Description
1 2W 3.3V 4.5V~5.5V 5.2kV 500mA 76% SIP,19.5x7.2mm Isolated Power Modules ROHS