IHL0215S3V3
MFR.Part #
IHL0215S3V3
JLCPCB Part #
C7289192
Package
SIP,19.5x7.2mm
Description
1 13.5V~16.5V 2W 3.3V 5.2kV 500mA 74% SIP,19.5x7.2mm Isolated Power Modules ROHS