JCB0305S12
Extended
MFR.Part #
JCB0305S12
JLCPCB Part #
C6070274
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 12V 250mA 3W 4.5V~9V 74% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS