IEU0212S3V3
Extended
MFR.Part #
IEU0212S3V3
JLCPCB Part #
C6968447
Package
DIP,14x14mm
Description
1 3.3V 400mA 80% 9V~18V DIP,14x14mm DC-DC Power Modules ROHS