IEB0124S24
MFR.Part #
IEB0124S24
JLCPCB Part #
C6061583
Package
SIP,11.6x6mm
Description
1 1.008W 1.5kV 21.6V~26.4V 24V 42mA 81% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS